S Bouří se blýská na lepší časy – Letní shakespearovské slavnosti představují sezónu 2021 a v předvánočním čase zahajují prodej Dárkových ePoukazů

tisková zpráva, 4. prosince 2020

Máme skvělou zprávu pro všechny příznivce Shakespeara v plenéru. Populární divadelní festival otevře sezónu sice až v červnu příštího roku, ale již nyní můžete potěšit sebe a své blízké Dárkovým ePoukazem garantujícím přednostní výběr vstupenek.

„V loňském roce jsme prostřednictvím sítě Ticketmaster poprvé nabídli našim divákům dárkové poukazy. Velký zájem nás potěšil, a proto jsme se rozhodli od 4. prosince poukazy nabídnout znovu. Jejich držitelům navíc ještě před zahájením předprodeje nově umožníme přednostní nákup. Program Letních shakespearovských slavností 2021 je zveřejněn na webových stránkách,“ říká umělecký ředitel Libor Gross.

A na co se mohou příznivci Slavností těšit? Novinkou bude magická komedie Bouře režijního dua SKUTR, nebudou chybět oblíbené hry z let minulých, mimo jiné Hamlet, Zimní pohádka, Romeo a Júlia, Mnoho povyku pro nic a samozřejmě Veselé paničky windsorské či Zkrocení zlé ženy.

Poukázky se začnou prodávat na stránkách www.shakespeare.cz a www.ticketmaster.cz v pátek 4. prosince od 10:00.

Těšíme se na viděnou v létě 2021 a přejeme Vám hezké prožití vánočních svátků.

AGENTURA SCHOK
pořadatel Letních shakespearovských slavností


Zpráva o náhlém tragickém úmrtí pana Petra Kellnera nás velice zasáhla.
Odešel výjimečný člověk. Rozsah jeho aktivit byl obdivuhodný. Letní shakespearovské slavnosti mají tu čest, že skupina PPF, kterou Petr Kellner založil, je jejich generálním partnerem.
Upřímnou soustrast celé rodině.

AGENTURA SCHOK, pořadatel Letních shakespearovských slavností

Ticketmaster
oficiální prodejce vstupenek
nejčastější dotazy
kontakt: help.ticketmaster.cz

PPF - generální partner Letních shakespearovských slavností