Dárkové poukázky Letních shakespearovských slavností přináší nevšední zážitky, a ještě něco navíc

tisková zpráva, 29. listopadu 2021

Od 1. prosince budou v síti Ticketmaster v prodeji Dárkové ePoukazy na Letní shakespearovské slavnosti 2022. Krásný vánoční dárek v podobě ePoukazu umožní příznivcům Slavností obdarovat své blízké, a kromě bohaté nabídky představení garantuje i možnost přednostního nákupu vstupenek.

Že bude z čeho vybírat, potvrzuje výčet připravovaných titulů. Lákavým překvapením roku 2022 bude premiéra inscenace Macbeth v režii Jakuba Krofty. Na repertoáru opět budou nestárnoucí a léty prověřené hry, jakými jsou Veselé paničky windsorské, Hamlet, Mnoho povyku pro nic, Zimní pohádka nebo úspěšná premiéra léta 2021 – magická komedie Bouře.

„Diváci se často ptají, co znamená onen garantovaný přednostní nákup. Je to vlastně velmi jednoduché. Držitelé Dárkových ePoukazů mají možnost nakupovat vstupenky ještě před zahájením oficiálního předprodeje. S předstihem jim přijde zpráva ‚Pojďte nakupovat‘, a je to. O lístky si tak zabojují pouze s dalšími držiteli Dárkových ePoukazů,“ vysvětluje s úsměvem Libor Gross, umělecký ředitel.

Prodej Dárkových ePoukazů bude zahájen v síti Ticketmaster ve středu 1. prosince v 10 hodin. Poukazy v hodnotách od 500 do 5.000 Kč jsou k dispozici do Prahy, Brna a Ostravy. Více informací najdete na www.shakespeare.cz a www.ticketmaster.cz.  

Děkujeme za přízeň a přejeme příjemně strávený a hlavně klidný zbytek roku. Na viděnou v létě!

AGENTURA SCHOK
pořadatel Letních shakespearovských slavností


PPF - generální partner Letních shakespearovských slavností