ROMEO AND JULIET (EN), WILLIAM SHAKESPEARE

PREMIÉRA PRAGUE SHAKESPEARE COMPANY 2023

Performed in English with Czech surtitles.


Cultures and generations clash while first love blooms in the air. Experience the agony and ecstasy of true love with Romeo and Juliet. 

The greatest love story of all time – Shakespeare’s timeless masterpiece comes to Prague in a dazzling new English-language production from Prague Shakespeare Company in association with the Czech Summer Shakespeare Festival directed by PSC artistic Director Guy Roberts.

Starring: Jared Doreck, Jessica Boone, Gregory Gudgeon, Jeff Smith, Vanessa Gendron, Elissa Levitt, Guy Roberts and others. Guy Roberts director.


Hra je uváděna v angličtině s českými titulky.

Staňte se svědky střetu kultur a generací, zatímco ve vzduchu rozkvétá první láska. Zažijte muka i extázi pravé lásky společně s Romeem a Julií.

Největší milostný příběh všech dob – Shakespearovo nadčasové mistrovské dílo přichází do Prahy v nové oslnivé anglickojazyčné inscenaci Prague Shakespeare Company v režii uměleckého ředitele PSC Guye Robertse a ve spolupráci s Letními shakespearovskými slavnostmi.

Hrají: Jared Doreck, Jessica Boone, Gregory Gudgeon, Jeff Smith, Vanessa Gendron, Elissa Levitt, Guy Roberts a další. Režie: Guy Roberts

Termíny představení - program

Lov na losa / situační komedie. Hrají: Jana Polášková, Petra Horváthová, Saša Rašilov, Marek Daniel a Ladislav Hampl

NEPŘEHLÉDNĚTE

Díla Williama Shakespeara v překladu Martina Hilského najdete v nakladatelství ATLANTIS.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: