ukončit historii
čtvrtek 30.5.2024 23:45 hod.

AGENTURA SCHOK, spol. s r.o.Agentura SCHOK, pořadatel Letních shakespearovských slavností, logo

Vikářská 39
119 00 Praha 1
Tel: +420 220 514 275, fax 220 514 278
e-mail: schok@shakespeare.cz

Producenti slavností: Daniel Bartek, Evžen Hart
Ředitel slavností: Michal Rychlý
Výkonný ředitel: Václav Beránek
Mluvčí a managerka PR: Magdalena Bičíková
Produkce agentury: Lenka Buřičová, Libor Gross, Tereza Kalenská,
Anna Marešová, Milan Školník, Vendula Štíchová

AGENTURA SCHOK je známá především jako pořadatel Letních shakespearovských slavností, probíhajících jako open-air divadelní festival na hradech v Praze, Brně, Bratislavě, Ostravě a Košicích. V roce 2004 AGENTURA SCHOK zvítězila ve výběrovém řízení na pronájem areálu Nejvyššího purkrabství Pražského hradu, z něhož chce po rekonstrukci vybudovat kulturně-informační centrum s celoročním provozem. V Purkrabství tak probíhá i řada pozoruhodných výstav, u nichž agentura vystupuje jako pořadatel či spolupořadatel.

AGENTURA SCHOK spolupořádala tuto zimu v Nejvyšším purkrabství výstavu Betlémy. V prostorách Purkrabství probíhá do konce května 2009 výstava Prokletí zlata – 1000 let Zlata Inků.

Po celý rok organizuje AGENTURA SCHOK také řadu kulturních, společenských a propagačních akcí pro přední firmy a instituce. Těm poskytuje kompletní servis: od návrhu reprezentativního prostoru a kvalitní programové náplně, až po zabezpečení doplňkových služeb (technika, ozvučení, osvětlení, personál, občerstvení, pozvánky atd.). Agentura je zvyklá naplnit představu klienta, dokáže však přijít i s vlastní nabídkou, vyhovující příslušné cenové kalkulaci.

Typy akcí, které AGENTURA SCHOK běžně realizuje, zahrnují:

  • společenské večery
  • slavnostní setkání s významnými klienty
  • vánoční party
  • firemní prezentace
  • speciální hudební a divadelní projekty
  • sportovní dny atd.

Bohaté kontakty zejména v divadelní a hudební sféře, stabilní spolupráce s předními společnostmi, ale i samozřejmé propojení s reklamními specialisty a exkluzivními prostory na Pražském hradě (Purkrabství, Vikárka) dělá z AGENTURY SCHOK zkušeného, solidního partnera, schopného vyhovět i těm nejnáročnějším zadáním.

Mezi naše klienty patří například: Skupina PPF, Home Credit, Ernst&Young, Ogilvy, Česká pojišťovna, HVB Bank. Spolupracujeme také s Nadačním fondem manželů Livie a Václava Klausových.

Speciální nabídku představují služby v oblasti PR. Ty zajišťuje v AGENTUŘE SCHOK Magdalena Bičíková.

Mediální servis a PR: výstava Maximální fotografie (výběr se sbírek skupiny PPF, L. Sitenský, J. Lukas, I. Pinkava, V. Chochola), módní festival Prague Fashion Week, Ceny Ogilvy CID (za tvůrčí počin v oblasti coroprate designu), projekt Expedice Altaj-Cimrman, zahájení sbírky Dům čtyř múz (penzion pro umělce v životních nesnázích) a další.