ukončit historii
pondělí 17.6.2024 21:36 hod.

AGENTURA SCHOK, spol. s r.o.Agentura SCHOK, pořadatel Letních shakespearovských slavností, logo

Anenské náměstí 948/2
110 00 Praha 1
Tel: +420 226 200 830
e-mail: schok@shakespeare.cz

Producenti slavností: Daniel Bartek, Evžen Hart
Ředitel slavností: Michal Rychlý
Výkonný ředitel: Václav Beránek
Tisková mluvčí a managerka PR: Magdalena Bičíková
Produkce agentury: Lenka Buřičová, Libor Gross, Tereza Kalenská,
Anna Marešová, Radka Prošková, Milan Školník

AGENTURA SCHOK je známá především jako pořadatel Letních shakespearovských slavností, probíhajících jako open-air divadelní festival na hradech v Praze, Brně a Bratislavě. V roce 2004 AGENTURA SCHOK zvítězila ve výběrovém řízení na pronájem areálu Nejvyššího purkrabství Pražského hradu, z něhož chce po rekonstrukci vybudovat kulturně-informační centrum s celoročním provozem.

Po celý rok organizuje AGENTURA SCHOK také řadu kulturních, společenských a propagačních akcí pro přední firmy a instituce. Těm poskytuje kompletní servis: od návrhu reprezentativního prostoru a kvalitní programové náplně, až po zabezpečení doplňkových služeb (technika, ozvučení, osvětlení, personál, občerstvení, pozvánky atd.). Agentura je zvyklá naplnit představu klienta, dokáže však přijít i s vlastní nabídkou, vyhovující příslušné cenové kalkulaci.

Typy akcí, které AGENTURA SCHOK běžně realizuje, zahrnují:

  • společenské večery
  • slavnostní setkání s významnými klienty
  • vánoční party
  • firemní prezentace
  • speciální hudební a divadelní projekty
  • sportovní dny atd.

Bohaté kontakty zejména v divadelní a hudební sféře, stabilní spolupráce s předními společnostmi, ale i samozřejmé propojení s reklamními specialisty dělá z AGENTURY SCHOK zkušeného, solidního partnera, schopného vyhovět i těm nejnáročnějším zadáním.

Mezi naše klienty patří například: Skupina PPF, Home Credit, Ernst&Young, Ogilvy, Česká pojišťovna, HVB Bank. Spolupracujeme také s Nadačním fondem manželů Livie a Václava Klausových.

Speciální nabídku představují služby v oblasti PR - organizace tiskových konferencí, zajištění kvalitní promotion kulturních událostí či projektů, návrhy PR strategií, příprava tiskových materiálů, konzultace pro běžné i krizové PR. Ty zajišťuje v AGENTUŘE SCHOK Magdalena Bičíková.

Mediální servis a PR: výstava Maximální fotografie (výběr se sbírek skupiny PPF, L. Sitenský, J. Lukas), módní festival Prague Fashion Week, Ceny Ogilvy CID (za tvůrčí počin v oblasti coroprate designu), projekt Expedice Altaj-Cimrman, zahájení sbírky Dům čtyř múz (penzion pro umělce v životních nesnázích), hudební skupina Žáha (album Kiss the Rhythm), konzultační servis/preskity pro filmy Šeptej, Sluneční stát, Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště, Rafťáci.