NA SCÉNĚ MARTIN HILSKÝ


Výjimečný muž Martin Hilský, jenž přeložil celé Shakespearovo dílo, slaví v letošním roce významné životní jubileum. Při této příležitosti vznikají dva komponované večery. V nich Marek Eben vyzpovídá profesora Hilského, pan profesor představí nové zajímavosti ze života a díla Williama Shakespeara, zazní sonety v mluvené i zpívané podobě v podání výjimečných hostů, vše s živým hudebním doprovodem. Režie Adam Svozil a Kristýna Jankovcová.

Účinkují: Martin Hilský, Marek Eben a hosté.

Fotogalerie představení Na scéně Martin Hilský

Termíny představení - program

Ticketmaster
oficiální prodejce vstupenek
nejčastější dotazy
  help.ticketmaster.cz
   775 178 168 (po-pá 9:00-17:00)
PRODEJNÍ MÍSTA TICKETMASTER

Lov na losa / situační komedie. Hrají: Jana Polášková, Petra Horváthová, Saša Rašilov, Marek Daniel a Ladislav Hampl
JAK SE VÁM LÍBÍ, pondělí 10. 7. - představení pro CENTRUM PARAPLE

NEPŘEHLÉDNĚTE

24. 5. 2023  Tisková konference LSS 2023 fotogalerie

24. 5. 2023  Emoce, humor, vášeň i láska. Letní shakespearovské slavnosti uvedou novinky Jak se vám líbí, Na scéně Martin Hilský i slovenského Hamleta

Díla Williama Shakespeara v překladu Martina Hilského najdete v nakladatelství ATLANTIS.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Využíváme také cookies pro remarketing, které déle využívají reklamní a sociální sítě pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: